Partnerzy

fs projekt biuro projektowe architekt bieruń lędziny

FS PROJEKT – autorska pracownia projektowa, która wykonała projekty domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej na naszym osiedlu. To dzięki tym projektom każdy metr kwadratowy budynków jest optymalnie zagospodarowany, a mieszkanie w nich będzie przyjemne i komfortowe.

Zespół architektów prowadzi również nadzór autorski, dzięki temu mamy pewność, że realizacja inwestycji przebiegnie zgodnie z założeniami i wysoką jakością.

FS Projekt

ul. Lędzińska 47, 43-143 Lędziny, tel. 509 793 024,

www.fsprojekt.pl

Glass Door lustra, szklane kabiny prysznicowe, szkło ozdobne Katowice

GLASS DOOR – specjaliści od szkła płaskiego: luster, kabin prysznicowych, półek, ścianek działowych i przeszkleń. Kompleksowo zajmują się realizacją wizji klientów i architektów. Od rozmowy o potrzebach, przez pomiary i wycenę, aż po obróbkę, dostawę i montaż szkła do domów.

Glass Door Andrzej Biegański

Katowice, tel. 501 492 882

www.glass-door.pl

Nowa inwestycja domy jednorodzinne Rampa Imielin

RAMPA IMIELIN – duże centrum materiałów budowlanych i wykończeniowych. Znajdą tu Państwo szeroki asortyment farb, podłóg, płytek, materiałów do domu i ogrodu. Rampa słynie w okolicy z wysokiej dostępności towaru, własnego transportu, kompleksowej obsługi klienta w jednym miejscu oraz atrakcyjnych cena.

C.U.H.B. "Rampa" Sp. z o.o.

ul. Hallera 64, 41-407 Imielin, tel. 32 225 55 43,

http://www.rampa-imielin.pl

Tabor klimatyzacja wentylacja Tychy Imielin Bieruń

TABOR KLIMATYZACJA WENTYLACJA – niewielka, lecz solidna firma instalacyjna. W domach jednorodzinnych i mieszkaniach wykonują instalacje klimatyzacji i wentylacji z rekuperacją. Klienci cenią ich za terminowość i to, że instalatorzy pracują czysto przywiązując wielką wagę do szczegółów. Instalacje wykonane są estetycznie i działają przez długie lata.

Tabor Klimatyzacja Wentylacja

ul. Oświęcimska 79, 43-100 Tychy,  tel. 32 729 89 90,

www.taborklima.pl

Aktualne projekty - Osiedle Bazaltowe

Dom Szeregowy

domek-big poznaj ofertę

Dom Bliźniak

domek-big poznaj ofertę