O firmie

HMR Invest Sp. z o.o.

Z projektowaniem i budownictwem jesteśmy związani od ponad 10 lat. Lubimy tworzyć ciekawe projekty, a następnie uczestniczyć w ich realizacji.

Połączeniem tych dwóch pasji – projektowania i budowania jest właśnie działalność developerska – tworzenia ciekawych przestrzeni do mieszkania – nowoczesnych osiedli domów jednorodzinnych, dzięki którym można zamienić mieszkanie w bloku/kamienicy na własny dom z działką, tym samym podnieść swój standard i komfort życia.

Działamy w branży budowlanej – budujemy domy, z których będziecie Państwo korzystać przez wiele lat. Dlatego stawiamy na jakość, materiały renomowanych producentów, porządny nadzór nad realizowanymi projektami i solidne wykonawstwo.

Kierujemy się prostym założeniem – jesteśmy tak dobrym developerem, jak nasza ostatnia zrealizowana inwestycja. To oznacza tylko jedno – każdy wybudowany dom, każde osiedle musi być najwyższej jakości, bo jest naszą wizytówką.

Po wielu latach pracy w firmach generalnego wykonawstwa wiemy, że można budować w dobrej jakości i przystępnej dla klienta cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym projektem – Osiedlem Bazaltowym w Bieruniu.

Aktualne projekty: Osiedle Bazaltowe

Dom Szeregowy


poznaj ofertę

Dom Bliźniak


poznaj ofertę