FAQ

Z jakich materiałów zbudowane są domy na Osiedlu Bazaltowym?

Do budowy domów używamy materiałów renomowanych producentów. Nie oszczędzamy na jakości, bo te domy mają posłużyć minimum kilkadziesiąt lat. O szczegółach dotyczących standardu wykończenia, czyli z jakich materiałów wykonane są poszczególne elementy budynków można przeczytać w sekcji standard wykończenia.

Ile domów i jakie zostaną oddane w pierwszym etapie budowy?

W I etapie oferujemy 5 domów w zabudowie szeregowej. Termin oddania etapu I osiedla -  czerwiec 2015 rok. Docelowo na osiedlu powstanie 36 domów. Inwestycja jest w trakcie realizacji.

Jak mogę zarezerwować dom i działkę, które mnie interesują?

Wybrany dom z działką na Osiedlu Bazaltowym można zarezerwować wpłacając zaliczkę w wysokości 10% ceny. W pierwszym etapie oddajemy 5 domów w przedziale cenowym 310 000 - 350 000 zł, a zatem wystarczy zaliczka na poziomie 31 000 - 35 000 zł w zależności od wybranego domu. Reszta ceny płatna jest transzami, zgodnie z zaawansowaniem kolejnych etapów robót.

Od czego zależy cena domu z działką?

Cena domu z działką uzależniona jest od typu zabudowy: dom szeregowy lub dom bliźniak, a także od wielkości działki. W przypadku domów szeregowych dodatkowo od rodzaju segmentu i wariantu rozkładu pomieszczeń (proponujemy 3 warianty).

Czy pomagacie w wykończeniu domu?

Prowadzimy działalność developerską, czyli budujemy domy do stanu developerskiego wraz z przyłączami i infrastrukturą na osiedlu. Do wykańczania domów polecamy sprawdzonych wykonawców - branżystów. Listę polecanych przez nas wykonawców instalacji, wykończeń i dostawców materiałów budowlanych można znaleźć na stronie Partnerzy.

Aktualne projekty - Osiedle Bazaltowe

Dom Szeregowy

domek-big poznaj ofertę

Dom Bliźniak

domek-big poznaj ofertę