Dziennik budowy

Etap VI

Informujemy, że zakończyliśmy sprzedaż domów etapu VI. W związku z ogromnym zainteresowaniem domów, w tym roku rozpoczynamy procedurę uzyskania pozwolenia na budowę domów w zabudowie bliźniaczej. Gratulujemy nowym mieszkańcom zakupu!:)  

01.02.2021

...więcej

Co się zadziało w ostatnim czasie…

Po sprzedaży wszystkich 4 ostatnich segmentów etapu V, ruszyliśmy do wykończeń pełną parą. I tak podsumowując: Segment VI – za nami: instalacje podtynkowe i podposadzkowe, tynki, wylewki.                                                           Przed nami instalacja gazowa wewnętrzna, ocieplenie połaci dachu i stropu, podwieszane sufity. Segment IV kończony w tym samym czasie. Jutro robimy wylewki i czekamy na styczeń aby rozpocząć […]

21.12.2020

...więcej

Rozpoczęcie sprzedaży domów etap VI

Informujemy, iż rozpoczęliśmy sprzedaż segmentów budowanych w etapie VI. Na chwilę obecną wznoszone są ściany parteru. Segmenty będą w standardzie analogicznym do etapu V. Dostępność domów prosimy sprawdzać w zakładce “Plan Osiedla”. Planowane oddanie segmentów do użytku czerwiec 2021r. Zapraszamy do zakupu. Pozdrawiamy HMR Invest

03.11.2020

...więcej

Zakończona sprzedaż etapu V.

Informujemy, iż sprzedaż segmentów etapu V został zakończony. Wszystkim nowym mieszkańcom życzymy przyjemnego urządzania się w nowych “4 kątach” :). Zaczynamy od instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Czekamy na Wasze plany i rysunki. Za niedługo ruszamy ze sprzedażą kolejnych segmentów, zapraszamy.

13.10.2020

...więcej

Witamy nowych mieszkańców!

Witamy nowych mieszkańców Osiedla Bazaltowego 🙂 Za moment będziemy wykańczać kolejny segment do stanu deweloperskiego. Na pewno zrelacjonujemy przebieg prac krok po kroku, żeby pokazać jak dom będzie się zmieniał. Zaczynamy od instalacji podtynkowych i podposadzkowych, także czekamy na projekty wnętrz:) i ruszamy do pracy.

29.09.2020

...więcej