Dziennik budowy

Rozpoczęcie sprzedaży domów etap VI

Informujemy, iż rozpoczęliśmy sprzedaż segmentów budowanych w etapie VI. Na chwilę obecną wznoszone są ściany parteru. Segmenty będą w standardzie analogicznym do etapu V. Dostępność domów prosimy sprawdzać w zakładce “Plan Osiedla”. Planowane oddanie segmentów do użytku czerwiec 2021r. Zapraszamy do zakupu. Pozdrawiamy HMR Invest

03.11.2020

...więcej

Zakończona sprzedaż etapu V.

Informujemy, iż sprzedaż segmentów etapu V został zakończony. Wszystkim nowym mieszkańcom życzymy przyjemnego urządzania się w nowych “4 kątach” :). Zaczynamy od instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Czekamy na Wasze plany i rysunki. Za niedługo ruszamy ze sprzedażą kolejnych segmentów, zapraszamy.

13.10.2020

...więcej

Witamy nowych mieszkańców!

Witamy nowych mieszkańców Osiedla Bazaltowego 🙂 Za moment będziemy wykańczać kolejny segment do stanu deweloperskiego. Na pewno zrelacjonujemy przebieg prac krok po kroku, żeby pokazać jak dom będzie się zmieniał. Zaczynamy od instalacji podtynkowych i podposadzkowych, także czekamy na projekty wnętrz:) i ruszamy do pracy.

29.09.2020

...więcej

Etap V.

Podjazdy, tarasy, droga dojazdowa już skończone. Właśnie zajmujemy się uporządkowaniem terenu. Skończyliśmy również wykańczać w środku sprzedane segmenty. Jeszcze chwila na dokumenty formalne i czekamy aż nowi mieszkańcy wprowadzą się do swoich “4 kątów”. Zapraszamy.

23.09.2020

...więcej

Kolejny etap prac.

Szanowni! Rozpoczęliśmy kolejny etap prac przy etapie V. Wykonujemy na chwilę obecną podjazdy i drogę wewnętrzną dojazdową (droga będzie utwardzona). Teren wraz z segmentami nabiera coraz lepszych kształtów, sami oceńcie:). W przyszłym tygodniu zajmiemy się “ogródkami”. Będziemy wyrównywać teren i układać kostkę na tarasach.

10.09.2020

...więcej